Městské elektrokolo Devron Éco Diva 28004 – model 2014 černá – Záruka 10 let + Servis u zákazníka

24 990 

Kvalitní Městské elektrokolo Devron Éco Diva 28004 – model 2014 černá – Záruka 10 let + Servis u zákazníka za super cenu. Skvělý výrobek od renomovaného výrobce Devron. Barva černá. . Navíc dárek zdarma: Outdoorová kamera inSPORTline ActionCam III ZDARMA.

Detail produktu

Katalogové číslo: 8174-1 Kategorie: Štítek:

Popis

Městské elektrokolo Devron Éco Diva 28004 je moderní elektrokolo s 19″ hliníkovým rámem, 28″ koly a předním pohonem, vhodné pro dospělé i seniory. Elektrokola značky jsou vybavena digitálním panelem se třemi různými programy jízdy. Každý program určuje, jakou silou budete během jízdy podporování z baterie. Například v programu 3 (SPORT) poskytuje Asistent šlapání jezdci největší podporu. Pokud je Asistent nastaven na nejvyšší výkon, bude se baterie vybíjet rychleji než v programu s nejnižší podporou (ECO) a dojezdová vzdálenost Asistenta bude podstatně nižší. Podpora je individuální a je čistě na zvážení daného jezdce, kdy podporu využije (např. jezdec s menší fyzickou zdatností či únavou využije podporu z baterie během jízdy do kopce). Panel je přehledný a díky tomu si program sami během jízdy jednoduše nastavíte. Městské elektrokolo Devron Éco Diva 28004 je také vybaveno řadou bezpečnostních prvků jako jsou světla napájená bateriemi, zvonek a účinné V-Brake brzdy. Dojezd až 90 km, až 1000 dobíjecích cyklů nebo vysoká nosnost 120 kg patří mezi hlavní přednosti elektrokola. Díky výbornému poměru cena / výbava, atraktivnímu designu a vysokootáčkovému motoru je Devron Éco Diva 28004 vyhledávaným elektrokolem. Navíc je kolo šetrné k životnímu prostředí.

Při nákupu získáte na rám rozšířenou záruku 5 let, na ostatní části včetně baterie se vztahuje pak standartní záruka 2 roky. Během této doby Vám jakékoli části bezplatně vyměníme, pokud byly používány v souladu s pokyny v návodu. Samozřejmostí je i možnost využití pozáručního servisu nebo nákup samostatné náhradní baterie či adaptéru.

Naše tipy – mohlo by Vás zajímat:

Přečtěte si více o profesionálním garančním i pozáručním servise kol na našich prodejnách.
Chcete si před nákupem elektrokolo otestovat? V našich testovacích centrech to není problém.
Nevíte si rady s výběrem správné velikosti a typu kola? Více se dozvíte v našem rádci.

Technický popis:

rám: hliníkový City 6061, 19″
vidlice: odpružená 
ráfky: 28“ lehké dvojité 
řazení: Nexus 3, otočné
počet převodů: 3
brzdy:  V – Brake Promax
řidítka: nastavitelná
sedlo: ergonomicky tvarované City
světla: Spanninga napájené bateriemi
blatníky: plastové 
zadní nosič
boční stojan
zvonek
motor: vysokootáčkový o výkonu 250W
pohon: přední kolo
dojezd: až 90 km
baterie: 36V/10 Ah Phylion
displej: LED
digitální panel s třemi různými programy jízdy (např. v programu 3 (SPORT) poskytuje Asistent šlapání jezdci největší podporu)
nabití na plnou kapacitu: 3,5 hodiny
nabití na polovinu kapacity: 1 hodina
počet nabíjecích cyklů: až 1000
velikost kol: 28“
hmotnost: 21 kg + 4 kg baterie
nosnost: dle normy CE 120 kg (150 kg nezávislé testování při užívání v souladu s návodem)
je šetrné k životnímu prostředí
není potřeba mít řidičský průkaz ani registraci vozidla

Krátký popis

Dlouhý popis